Aksident i rëndë në Fier, ndërron jetë një 19-vjeçar

Përditësuar më: 29/12/2021, ora 15:26
aksident 2 1 1280x720

Aksident i rëndë në Fier, ndërron jetë një 19-vjeçar

Përditësuar më: 29/12/2021, ora 15:26

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 14:45 të së mërkurës në fshatin Hamil të Fierit.

Policia bën të ditur se shtetasi me iniciale K. Th., 19 vjeç, ka ndërruar jetë në këtë aksident. Ai ka humbur kontrollin e automjetit “Volkswagen” me të cilin po lëvizte dhe ka dalë nga rruga.

Shkaqet e aksidentit të rëndë janë të paqarta.