E zë poshtë autobusi që po rregullonte, ndërron jetë 54-vjeçari

Publikuar më: 30/12/2021, ora 17:10
ambulance 1024x576

E zë poshtë autobusi që po rregullonte, ndërron jetë 54-vjeçari

Publikuar më: 30/12/2021, ora 17:10

Policia e Lushnjës ka bërë me dije se pasditen e sotme, një 54-vjeçar ka humbur jetën duke rregulluar autobusin e tij.

Shtetasi L.Xh., me banim në fshatin Karbunarë e Vogël, kishte ngritur në kriko autobusin, kur aksidentalisht ka dalë kriko nga vendi dhe si pasojë, ka mbetur pa jetë poshtë autobusit.