Një mëngjes i pazakontë, mjegulla e dendur pushton Tiranën

Publikuar më: 30/12/2021, ora 08:53
vlcsnap 2021 12 30 08h52m19s318 1280x720

Një mëngjes i pazakontë, mjegulla e dendur pushton Tiranën

Publikuar më: 30/12/2021, ora 08:53

Tirana është zgjuar sot nën pushtimin e mjegullës. Në orët e para të mëngjesit në kryeqytet, është vënë re një mjegull e dendur.

Policia rrugore i bën thirrje për kujdes drejtuesve të mjeteve, pasi në kohë me mjegull ulet shikueshmëria dhe si pasojë mundësia për të bërë aksident, është e madhe.