“Situata në PD, një legjendë kreshnikësh”, Basha reagon ndaj Ramës me një varg nga Fishta

Publikuar më: 30/12/2021, ora 13:46
basha 3 1280x701

“Situata në PD, një legjendë kreshnikësh”, Basha reagon ndaj Ramës me një varg nga Fishta

Publikuar më: 30/12/2021, ora 13:46

Edi Rama e quajti një legjendë kreshnikësh atë që është duke ndodhur në Partinë Demokratike, në konferencën e fundvitit.

Ndërkohë, nuk ka reaguar edhe kryetari i PD, Lulzim Basha, i cili postoi në Twitter një shprehje nga At Gjergj Fishta.

“Injoranca dhe krenaria shkojnë bashkë si shtati dhe hija”, shkroi Basha në Twitter, si reagim ndaj deklaratës së Ramës.