Kompania arabe që do ndërtojë portin e Durrësit, spektakël fishekzjarrësh në mesnatë

Përditësuar më: 31/12/2021, ora 09:37
Untitled collage 2021 12 31T093603.686 1280x720

Kompania arabe që do ndërtojë portin e Durrësit, spektakël fishekzjarrësh në mesnatë

Përditësuar më: 31/12/2021, ora 09:37

Durrësi sot në mesnatë pritet të kthehet në kryeqendrën e festimeve me rastin e ndërrimit të viteve.

Kompania arabe që do të ndërtojë portin turistik në Durrës, mbrëmjen e sotme ka organizuar një spektakël fishekzjarrësh pranë shëtitores “Taulantia”.

Ndërkohë që para mbrëmjes festive investitori Alabbar do të zhvillojë vizitë në Portin e Durrësit, shoqëruar nga Kryeministri Rama dhe Ministrja Balluku, për të bërë të ditur detaje nga projekti.