Parashikimi i motit: 31 dhjetor 2021

Publikuar më: 31/12/2021, ora 07:32

Parashikimi i motit: 31 dhjetor 2021

Publikuar më: 31/12/2021, ora 07:32

Moti i kthjellët mbizotëron gjatë gjithë ditës së sotme në të gjithë Shqipërinë. Edhe mesnata e ndërrimit të viteve do të jetë e kthjellët.

Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë duke variuar nga 1 në mbi 19°C.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe deri mesatare në det nga drejtimi verior ndërsa dallgëzimi në bregdet ngjitet deri 2 ballë.