Aksident në Elbasan, makina përplas 15-vjeçarin

Publikuar më: 1/1/2022, ora 15:33
aksident i rende rrugore mesdite tirane 1280x720

Aksident në Elbasan, makina përplas 15-vjeçarin

Publikuar më: 1/1/2022, ora 15:33

Një 15-vjeçar ka mbetur i lënduar në Elbasan, pas një aksisenti me makinë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Gostimë-Mollas, fshati Mollas, ku mjeti tip “Opel” me drejtues shtetasin K. Z., 46 vjeç, banues në Tiranë, ka aksidentuar shtetasin e mitur K. H., 15 vjeç, banues në fshatin Mollas, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.