Aksidentohet me motor, ndërron jetë 30-vjeçari në Kamëz

Publikuar më: 4/1/2022, ora 14:31
aksident i rende rrugore mesdite tirane 1280x720

Aksidentohet me motor, ndërron jetë 30-vjeçari në Kamëz

Publikuar më: 4/1/2022, ora 14:31

Një aksident i rëndë ka ndodhur, këtë të martë, në Kamzë, ku një 30-vjeçar ka ndërruar.

Policia bën të ditur se rreth orës 13:35, në vendin e quajtur “Tre fushat”, shtetasi E. K., rreth 30 vjeç, ka humbur kontrollin e motorit dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me një shtyllë tensioni.

Si pasojë e përplasjes, shtetasi E. K., ka humbur jetën në vendngjarje.