Partizani përforcon sulmin

Përditësuar më: 6/1/2022, ora 16:56
partizani 2022

Partizani përforcon sulmin

Përditësuar më: 6/1/2022, ora 16:56

Partizani zyrtarizon arritjen e marrëveshjes me lojtarin Xhuliano Skuka.

Sulmuesi 23-vjeçar dhe klubi i kuq kanë nënshkruar kontratën mes tyre, të vlefshme deri në vitin 2024.

Skuka ka qenë golashënuesi më i mirë i sezonit të kaluar në Kategorinë e Parë, ndërsa në 15 javët e këtij sezoni ishte pjesë e Dinamos skuadër me të cilën regjistroi edhe 13 prezenca.