Ngjarje e rëndë ne Fier, ndërron jetë 3-vjeçari në kopsht

Publikuar më: 7/1/2022, ora 14:24
policia 3 1280x720

Ngjarje e rëndë ne Fier, ndërron jetë 3-vjeçari në kopsht

Publikuar më: 7/1/2022, ora 14:24

Një fëmijë i moshës 3-vjeçare ka ndërruar jetë në një kopsht privat në Fier, tha policia lokale. Ngjarja ka ndodhur në orën 13:00, këtë të premte.

Në një njoftim të shkurtër për mediat, policia thotë se po hetohet për zbardhjen e shkaqeve të vdekjes së fëmijës.

Sipas informacioneve paraprake, fëmija ka gëlltitur një send të fortë dhe është mbytur. Burimet thonë se 3-vjeçari ka hematoma në qafë, por paraprakisht dyshohet se i janë shkaktuar nga përpjekja për ta shpëtuar.