Instalohet fonia në tarracën e PD-së, çfarë po ndodh në seli

Publikuar më: 8/1/2022, ora 10:32

Instalohet fonia në tarracën e PD-së, çfarë po ndodh në seli

Publikuar më: 8/1/2022, ora 10:32

Në tarracën e selisë së Partisë Demokratike janë instaluar mjetet e fonisë, në rast agravimi të situatës gjatë protestës së Sali Berishës.

Berisha ka thirrur një protestë para selisë, në orën 12:00, ku u ka kërkuar mbështetësve të tij që të nxjerrin nga zyra kreun e partisë, Lulzim Basha, në zbatim të vendimit të Kuvendit Kombëtar të datës 11 dhjetor dhe të referendumit.