Tensionet para selisë së PD, reagon Enkelejd Alibeaj

Publikuar më: 8/1/2022, ora 11:09
alibeaj 2 1024x576

Tensionet para selisë së PD, reagon Enkelejd Alibeaj

Publikuar më: 8/1/2022, ora 11:09

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar pas incidentit të ndodhur mes deputetit Roland Bejko dhe mbështetësve të Sali Berishës.

Në Tëitter, Alibeaj shkruan: “Sali Berisha do dhunë dhe gjak. Nxit demokratët që të përplasen me njëri-tjetrin dhe vetë është fshehur. Turp! Kjo është fytyra e vërtetë e Sali Berishës. Të dhunojë këdo që nuk mendon si ai”.