Aksident me vdekje në Mat, makina del nga rruga

Përditësuar më: 10/1/2022, ora 10:06
aksident i rende rrugore mesdite tirane 1280x720

Aksident me vdekje në Mat, makina del nga rruga

Përditësuar më: 10/1/2022, ora 10:06

Drejtuesi i një makine ka humbur jetën në zonën e Matit, si pasojë e një aksidentit rrugor që ndodhi në orët e para të mëngjesit të së hënës.

Ngjarja u regjistrua pranë fshatit Shkallë, ku mjeti i drejtuar nga P.M. doli nga rruga dhe ra disa metra poshtë, ku për pasojë ai ndërroi jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po hetohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.