Kamioni përmbyset dhe përplaset me Benz-in në Qafë-Thanë

Përditësuar më: 11/1/2022, ora 13:50
kamioni ne rruge qafe thane 1280x720

Kamioni përmbyset dhe përplaset me Benz-in në Qafë-Thanë

Përditësuar më: 11/1/2022, ora 13:50

Një aksident, është shënuar këtë të martë në Qafë-Thanë, ku një kamion për transport mallrash është përplasur me një makinë tip Mercedes Benz.

Shoferi i kamionit ka humbur kontrollin e mjetit, që është përmbysur në rrugë, e më pas është përplasur me mjetin tjetër.

Fatmirësisht nuk ka pasur viktima apo të lënduar, por vetëm dëme materiale.