Këlliçi ironizon Bashën: I rezistoi gjumit për të përjashtuar kritikët, xheloz që nuk u bë lider

Publikuar më: 11/1/2022, ora 11:05
belind kellici  1024x576

Këlliçi ironizon Bashën: I rezistoi gjumit për të përjashtuar kritikët, xheloz që nuk u bë lider

Publikuar më: 11/1/2022, ora 11:05

Belind Këlliçi ironizoi vendimin e Lulzim Bashës për të përjashtuar dhe pezulluar nga Partia Demokratike të gjithë kritikët e tij.

Ai e fton Bashën të zbresë në bazë dhe të shohë mbështetjen që ka.

“Ish-kryetari i partisë që blindoi humbjen në PD, nga xhelozia se nuk u bë dot lider, i rezistoi gjumit deri në të gdhirë të ditës së sotme, për të përjashtuar e pezulluar në grup kritikët e tij.

Çudi që s’ka ende të internuar apo pushkatuar!

Zbrit në bazë dhe shiko si do të të presin. Ne kemi zgjedhur demokratët e bazës dhe ata të sakrificave, kurse ti Edi Ramën dhe bashkëqeverisjen”, shkruan Këlliçi.