Gara me makina në Vlorë, aksidentohet një grua dhe një djalë

Publikuar më: 15/1/2022, ora 20:11
IMG 20220115 WA0001

Gara me makina në Vlorë, aksidentohet një grua dhe një djalë

Publikuar më: 15/1/2022, ora 20:11

Një aksident është regjistruar këtë mbrëmje në Vlorë, ku si pasojë kanë mbetur të lënduar një grua dhe një djalë, të cilët janë dërguar në spital.

Një makinë tip Honda, duke bërë gara me një mjet tjetër, ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me një mjet tip Ford, ku ndodhej një grua.