Elbasan, 3-vjeçarja ndërron jetë në spital

Publikuar më: 19/1/2022, ora 09:46
spitali elbasan 1280x710

Elbasan, 3-vjeçarja ndërron jetë në spital

Publikuar më: 19/1/2022, ora 09:46

Një fëmijë 3 vjeç ka humbur jetën në spitalin e Elbasanit, në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Ai është dërguar në spitalin e Elbasanit, në gjendje të rëndë për jetën, sipas Policisë, me shenja gripi, temperaturë dhe kollë.

Pas disa orësh në spital, fatkeqësisht ka humbur jetën.

Grupi hetimor ka kryer veprimet e para hetimore në vendngjarje dhe pritet ekspertiza mjekoligjore për përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës.