Makina del nga rruga pranë Vlorës, humb jetën drejtuesi

Përditësuar më: 21/1/2022, ora 22:51
aksident rruga e arbrit 3 1280x720

Makina del nga rruga pranë Vlorës, humb jetën drejtuesi

Përditësuar më: 21/1/2022, ora 22:51

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mbrëmjen e së premtes në aksin rrugor Levan-Vlorë.

Sipas të dhënave paraprake, mjeti tip “Corvete” doli nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i saj A.Sh. 53 vjeç, banues në Shkodër.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, ndërkohë që grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të kryer veprimet procedurale.