Mbyti 64-vjeçaren dhe e hodhi në kanal, policia arreston 58-vjeçarin

Përditësuar më: 21/1/2022, ora 09:18
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

Mbyti 64-vjeçaren dhe e hodhi në kanal, policia arreston 58-vjeçarin

Përditësuar më: 21/1/2022, ora 09:18

Një 58-vjeçar është arrestuar pasi ka vrarë dhe ka hedhur në kanal një 64-vjeçare.

I arrestuari është shtetasi me iniciale F.M., banues në fshatin Havaleas, Kuçovë, i cili dyshohet se për motive të dobëta, e ka mbytur dhe e ka lënë në një kanal shtetasen me iniciale F.S., banuese në të njëjtën zonë.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.