Bie nga lartësia ku po punonte, ndërron jetë 59-vjeçari në Tiranë

Përditësuar më: 22/1/2022, ora 13:54
pallat ne ndertim ne tirane 1280x720

Bie nga lartësia ku po punonte, ndërron jetë 59-vjeçari në Tiranë

Përditësuar më: 22/1/2022, ora 13:54

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:00 në Tiranë, ku një 59-vjeçar ka rënë nga lartësia e një ndërtese ku ishte duke punuar.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në një ndërtesë në rrugën “Gjergj Legisi”.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.