Nuk ka fitues, Lazio e Atalanta ndahen në paqe

Përditësuar më: 22/1/2022, ora 22:41
WRIdpuh8BxhcGdm

Nuk ka fitues, Lazio e Atalanta ndahen në paqe

Përditësuar më: 22/1/2022, ora 22:41

Ka përfunduar në barazim pa gola ndeshja mes Lazio dhe Atalantës, me të dy ekipet që çojnë nga një pikë në shtëpi.

Një ndeshje shumë e luftuar në mesfushë dhe me pak raste shënimi nga të dyja krahët, ndonëse Lazio në disa momente ishte pak më shumë në epërsi.

Pas këtij barazimi Lazio renditet në vendin e 6 me 36 pikë ndërsa Atalanta e katërta me 43 pikë.