Plagoset me thikë një i ri në Elbasan

Publikuar më: 27/2/2022, ora 23:04
spitali i elbasanit hidhet nga kati i trete nje 24 vjecar i infektuar me koronavirus 1024x576

Plagoset me thikë një i ri në Elbasan

Publikuar më: 27/2/2022, ora 23:04

Një person është dërguar në Urgjencën e Spitalit të Elbasanit në orët e mbrëmjes së të dielës i plagosur me thikë.

Bëhet e ditur se personi i plagosur është shtetasi me iniciale K. C., rreth 30 vjeç. Nga të dhënat e para, ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për motive banale.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe arrestimin e autorëve të saj.