Matthew Perry, shumë larg personazhit Chandler

Përditësuar më: 1/5/2022, ora 11:55

Matthew Perry, shumë larg personazhit Chandler

Përditësuar më: 1/5/2022, ora 11:55

Matthew Perry, aktori i famshëm për rolin e Chandler Bing në serialin “Friends”, është fotografuar në Beverly Hills, me një pamje shumë ndryshe nga personazhi i tij.

52-vjeçari, i cili ka pasur shumë probleme me varësinë nga qetësuesit, shihet rrallë në publik.

Aktualisht, ai po punon për një libër, ku do të tregojë shumë detaje nga jeta e tij private dhe problemet e shumta që ka kaluar.

“Shumë gjëra janë shkruar për mua. Tani mendoj se është koha që njerëzit të lexojnë se çfarë shkruaj unë”, është shprehur Perry.