Kamioni del nga rruga dhe përmbyset

Përditësuar më: 6/5/2022, ora 18:51
kamioni 1280x720

Kamioni del nga rruga dhe përmbyset

Përditësuar më: 6/5/2022, ora 18:51

Një kamion ka dalë nga rruga në aksin rrugor Gjirokastër-Sarandë, pranë Qafës së Muzinës.

Sipas burimeve të A2 CNN, shkak i aksidentit është bërë lagështira në rrugë.

Fatmirësisht, nuk ka pasoja në njerëz, por vetëm dëme materiale.