Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas një çift dhe fëmijën e tyre

Publikuar më: 8/5/2022, ora 13:19

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas një çift dhe fëmijën e tyre

Publikuar më: 8/5/2022, ora 13:19

Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në zonën e ish-parkut të Autobusëve në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një çift dhe fëmijën e tyre 3 muajsh teksa kalonin në vijat e bardha.

Si pasojë e aksidentit një makinë nga dalë nga rruga dhe ka hipur mbi trotuar, në një zonë ku ka lokale dhe që frekuentohet nga shumë njerëz.

Mësohet se burrë e grua dhe fëmija e tyre janë dërguar me urgjencë në spital, ndërkohë që drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja.