Aksidenti i rëndë në Tiranë, identifikohet drejtuesi i makinës

Përditësuar më: 8/5/2022, ora 14:40

Aksidenti i rëndë në Tiranë, identifikohet drejtuesi i makinës

Përditësuar më: 8/5/2022, ora 14:40

Policia ka bërë të ditur se ka identifikuar drejtuesin e makinës që shkaktoi aksidentin me 3 persona të plagosur pak pas mesditës së sotme në Rrugën e Kavajës.

Bëhet e ditur se personi i cili dyshohet se ishte në timonin e makinës Benz G-Class që shkaktoi aksidentin, është Ajas Sulejmeni, 39 vjeç.

Në aksident mbetën të plagosur dy prindërit dhe fëmija vetëm 3 muajsh.