A2 CNN siguron videon e makinës që u qëllua në Lezhë

Përditësuar më: 15/5/2022, ora 11:49
pamje 1280x720

A2 CNN siguron videon e makinës që u qëllua në Lezhë

Përditësuar më: 15/5/2022, ora 11:49

A2 CNN ka mundur të sigurojë videon e makinës tip Benz ndaj të cilës u qëllua pak më parë me armë zjarri në qytetin e Lezhës.

Nga sa shihet në video, makina tip Benz ML ka qëndruar në anë të rrugës, ndërkohë që forcat e policisë kanë rrethuar skenën e krimit.

Momentalisht nuk raportohet për të lënduar, ndërsa postblloqe janë ngritur në hyrje dhe dalje të qytetit të Lezhës për ndalimin e të dyshuarve.