Pas Sasuoloss mësohet e ardhmja e Ibrahimovic

Publikuar më: 20/5/2022, ora 14:57
ibrahimovicc

Pas Sasuoloss mësohet e ardhmja e Ibrahimovic

Publikuar më: 20/5/2022, ora 14:57

Në shtëpinë e kuqezinjve, pyetja lidhur me të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic, vijon të qëndrojë.

Kontrata e lojtarit skadon më 30 qershor dhe palët ende nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët.

Në fazën e dytë të sezonit, shtatlarti ishte i pafat pasi u dëmtua disa herë, megjithatë siç e theksoi edhe ai vetë, pas duelit me Sassuolon do të vendoset gjithçka.