Ndalohet tifozi, tentoi të futej me biletë false

Publikuar më: 25/5/2022, ora 20:42
arrestimiii 1126x720

Ndalohet tifozi, tentoi të futej me biletë false

Publikuar më: 25/5/2022, ora 20:42

Policia ka ndaluar një tifoz para nisjes së takimit final të Conference League mes Romës dhe Feyenoord në “Air Albania”.

Mësohet se tifozi tentoi të futej në stadium me biletë të falsifikuar.

Megjithatë, ai u pikas në siguria e stadiumit dhe u shoqërua menjëherë nga policia.