Gati për kampionët e Europës, publikohen formacionet e Liverpool-Real Madrid

Publikuar më: 28/5/2022, ora 20:06
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

Gati për kampionët e Europës, publikohen formacionet e Liverpool-Real Madrid

Publikuar më: 28/5/2022, ora 20:06

Janë bërë publike emrat e formacioneve që Liverpool dhe Real Madrid do të hedhin në fushën e lojës në Paris për finalen e Champions League.

Të dy trajnerët kanë në dispozicion 11-shen më të mirë të tyre që pritet të dhurojë spektakël pas pak në Parc des Princes.