Bie nga lartësia duke punuar, ndërron jetë 65-vjeçari

Përditësuar më: 4/6/2022, ora 16:15
SPITALET COVID PER SITUATEN frame 217 1280x720

Bie nga lartësia duke punuar, ndërron jetë 65-vjeçari

Përditësuar më: 4/6/2022, ora 16:15

Policia e Tiranës ka njoftuar se një 65-vjeçar ka ndërruar jetë, pasi ka rënë nga lartësia ndërkohë që ishte duke punuar.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Josif Pashko”.

“Më datë 04.06.2022, në rrugën “Josif Pashko”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi P. P., 65 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, lexohet në njoftimin e policisë.