Pas zgjedhjes së Presidentit, Rama mëson të bëjë pica

Përditësuar më: 4/6/2022, ora 21:07
rama pica 1280x720

Pas zgjedhjes së Presidentit, Rama mëson të bëjë pica

Përditësuar më: 4/6/2022, ora 21:07

Kryeministri Edi Rama, pasi në Kuvend përfundoi votimi për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës, Bajram Begaj, vendosi të mësonte se si bëhet një picë.

Kreu i qeverisë ishte i pranishëm në një aktivitet të zhvilluar në sheshin “Italia”, në kuadër të Javës Italiane të Kulturës.

Aty, Rama iu afrua njërës prej stendave dhe përgatiti një picë.

JAVA e ITALISË nuk mund të mos përfshinte Festivalin e Pizza Village

JAVA e ITALISË nuk mund të mos përfshinte Festivalin e Pizza Village, që pas New Yorkut ndalet këtë vit në Tiranë, ku nesër picajolët a famshëm napoletanë do të angazhohen në një sesion të veçantë me fëmijët❤️🍕😃#Italia💚🤍❤️ #Albania❤️🖤#TëBashkuarJoTëNdarë🫶#ShqipëriaEArdhmjaJonë☀️🇦🇱#SkaKohëPërPushim🏃‍♀️🏃🏻‍♂️

Posted by Edi Rama on Saturday, June 4, 2022