Ndërron jetë efektivi i policisë në Kamëz

Përditësuar më: 7/6/2022, ora 15:31
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

Ndërron jetë efektivi i policisë në Kamëz

Përditësuar më: 7/6/2022, ora 15:31

Një efektiv policie në Kamëz ka ndërruar jetë paraditen e të martës, njoftoi Policia e Tiranës.

Sipas informacionit paraprak, 59-vjeçari me inicialet N.D., dyshohet se ka vdekur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, tha policia.

Sipas asaj që A2 CNN ka mundur të mësojë, Duka ka qenë duke lënë shërbimin, pasi kishte punuar në patrullë gjatë paradites dhe ka ndërruar jetë para komisariatit.

Vijon…