Po lëvizte ma makinë, plagoset në nofull me armë zjarri

Përditësuar më: 8/6/2022, ora 15:51
policiaaa 1280x680

Po lëvizte ma makinë, plagoset në nofull me armë zjarri

Përditësuar më: 8/6/2022, ora 15:51

Një person ka mbetur i plagosur në fytyrë, në hyrje të Niklës. Ngjarja ka ndodhur në rrethana ende të paqarta.

Mësohet se personi i plagosur është Mirglen Haka, i cili ndodhet në spitalin e traumës, jashtë rrezikut për jetën.

Haka ka qenë duke lëvizur me makinë dhe dyshohet se ndaj tij është qëlluar me pistoletë në nofull, nga një person ende i paidentifikuar, i cili lëvizte me makinë.