Gjendet një person i pajetë në Portin e Vlorës

Përditësuar më: 9/6/2022, ora 14:30
vlore policia bregdetare 1280x720

Gjendet një person i pajetë në Portin e Vlorës

Përditësuar më: 9/6/2022, ora 14:30

Një person i pajetë është gjetur në det, mes dy kalatave të Portit të Vlorës.

Ka qenë një traget që e ka vënë re fillimisht e më pas Policia Kufitare ka njoftuar kapitenerinë e portit.

Nuk dihen ende gjeneralitet dhe shkaqet e ngjarjes.