Lenjani firmos me klubin e ri

Përditësuar më: 10/6/2022, ora 08:25
lenjani 1280x720

Lenjani firmos me klubin e ri

Përditësuar më: 10/6/2022, ora 08:25

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, është prezantuar të enjten si lojtari më i ri i Umraniyespor, në Turqi.

32-vjeçari ka firmosur një kontratë 1-vjeçare me të drejtë rinovimi dhe për një tjetër vit me klubin turk, ndërsa ka hedhur firmën në zyrat e klubit.

Umraniyespor ka siguruar ngjitjen në elitë në këtë edicion dhe po përforcon radhët e tij me elementë cilësorë, për të garantuar një pjesëmarrje sa më të mirë.