Reja i kënaq të gjithë, publikohen formacionet Shqipëri-Izrael

Përditësuar më: 10/6/2022, ora 19:33
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

Reja i kënaq të gjithë, publikohen formacionet Shqipëri-Izrael

Përditësuar më: 10/6/2022, ora 19:33

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së vlefshme të Nations League mes Shqipërisë dhe Izraelit, e cila do të nisë në orën 20:45 në Air Albania.

Për herë të parë, në formacionin zyrtar të Shqipërisë do të luajnë, Armando Broja, Nedim Bajrami dhe Kristjan Asllanaj.