Conference League, zbulohen kundërshtarët e mundshëm të Partizanit

Përditësuar më: 13/6/2022, ora 22:22
partizani superiore 1280x720

Conference League, zbulohen kundërshtarët e mundshëm të Partizanit

Përditësuar më: 13/6/2022, ora 22:22

Partizani është njohur me kundërshtarët e mundshëm me të cilët do të përballet në raundin e parë të Conference League.

Ditën e martë, në orën 13:00, do të hidhet shorti i këtij kompeticioni dhe Partizani mund të përballjet me njërën nga këto ekipe: Saburtalo (Gjeorgji), Floriana (Maltë), Ararat Yerevan (Armeni), Tuzla (Bosnje-Hercegovinë) dhe Deçiç (Mali i Zi”.

Skuadrat e mësipërme janë kundërshtarët e mundshëm edhe të Shkëndijes së Tetovës, e cila gjendet në të njëjtën vazo me Partizanin.