Plagosje me armë zjarri në Velipojë

Përditësuar më: 14/6/2022, ora 22:34
policia naten ne vlore 1228x720

Plagosje me armë zjarri në Velipojë

Përditësuar më: 14/6/2022, ora 22:34

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e së martës, në Velipojë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e plazhit. Nga informacionet e para bëhet e ditur se një person është qëlluar në pjesën e barkut dhe është transportuar në Spitalin e Shkodrës.

I plagosuri është shtetasi me inicialet P.B., 48 vjeç. Dyshohet për një hakmarrje të vjetër.