Skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët në Conference League

Përditësuar më: 14/6/2022, ora 13:18
WhatsApp Image 2022 06 14 at 1.10.03 PM 1

Skuadrat shqiptare mësojnë kundërshtarët në Conference League

Përditësuar më: 14/6/2022, ora 13:18

Është hedhur këtë të martë shorti për fazën e parë kualifikuese të Conference League, ku Shqipëria përfaqësohet nga skuadrat e Laçit dhe Partizanit.

Laçi do të luajë me Iskran nga Mali i Zi. Partizani do të luajë ndaj gjeorgjianëve të FC Saburtalo. Ndërkohë, Drita e Kosovës do të ndeshet me finlandezët e Inter Turkut.

Llapi do të ndeshet me Buduçnostin e Malit të Zi, ndërsa Decic me Dinamon e Minsk.