Po digjte barërat e këqija, humb jetën një person në Divjakë

Përditësuar më: 16/6/2022, ora 12:51
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

Po digjte barërat e këqija, humb jetën një person në Divjakë

Përditësuar më: 16/6/2022, ora 12:51

Një person ka humbur jetën si pasojë e asfiksisë dhe e zjarrit që ai kishte ndezur në tokën e tij.

Viktima është 61-vjeçari M.N., i cili në fshatin Goriçaj ndezi një zjarr për të të djegur barërat e këqija, por që nuk mundi dot të dalë prej flakëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.