Rama prezanton parkun e ri në Vlorë: Nuk ka kohë për pushim

Përditësuar më: 16/6/2022, ora 16:54

Rama prezanton parkun e ri në Vlorë: Nuk ka kohë për pushim

Përditësuar më: 16/6/2022, ora 16:54

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale imazhet e punimeve të parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë.

Në foto shihet ndryshimi rrënjësor i kësaj zone, e cila sipas Ramës do të përfundojë në një periudhë shumë të shkurtër.

Në Parkun e ri të Pavarësisë janë dhe shumë lodra për fëmijët.