Hodhi tritolin drejt dyqanit në Durrës, publikohet video

Përditësuar më: 19/6/2022, ora 10:04

Hodhi tritolin drejt dyqanit në Durrës, publikohet video

Përditësuar më: 19/6/2022, ora 10:04

A2 CNN ka mundur të sigurojë videon e sulmit me tritol ndaj një dyqani në lagjen nr.17 të qytetit të Durrësit.

Në video shihet qartë lënda eksplozive teksa hidhet nga një makinë në lëvizje, e cila pas disa sekondash shpërthen duke shkaktuar dëme në dyqanin e shtetasit Sh.A.

Video është filmuar nga kamerat e sigurisë, mes të cilave është identifikuar dhe personi që ka mjetin, i cili mendohet të jetë konfliktuar më parë me pronarin e dyqanit.