Gjendet i pajetë një polak në Tiranë

Përditësuar më: 20/6/2022, ora 19:36
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

Gjendet i pajetë një polak në Tiranë

Përditësuar më: 20/6/2022, ora 19:36

Një i moshuar polak është gjetur pajetë në banesën që kishte marrë me qira në bulevardin “Bajram Curri”.

Viktima është 73-vjeçari polak, A.H. ndërkohë që nga kqyrja paraprake, në trupin e tij nuk janë gjetur shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.