Tirana, “karaoke” mes përgatitjeve

Përditësuar më: 23/6/2022, ora 09:55
tirona karaoke 1280x720

Tirana, “karaoke” mes përgatitjeve

Përditësuar më: 23/6/2022, ora 09:55

Një atmosferë festive siç nuk e kishim parë kurrë te skuadra e Tiranës.

Bardheblutë po vijojnë përgatitjet intensive në Turqi dhe këtë të mërkurë klubi kërkoi të organizonte diçka ndryshe, duke improvizuar me disa nga futbollistët.

Lojtarët zgjodhën secili nga një këngë dhe juria ishte pikërisht stafi drejtues, që në fund vendosi dhe vlerësimet për zërin më të mirë apo performancën më të mirë.