Ndërron jetë Kastriot Myftaraj, vetëhidhet nga kati i katërt i banesës

Publikuar më: 7/7/2022, ora 13:44

Ndërron jetë Kastriot Myftaraj, vetëhidhet nga kati i katërt i banesës

Publikuar më: 7/7/2022, ora 13:44

Ka ndërruar jetë analisti Kastriot Myftaraj. Policia njofton se 60-vjeçari është hedhur nga kati i katërt i banesës në lagjen “Ali Demi”. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:55.

“Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi K. M.,  60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.