Po qëndronte në breg të detit, 67-vjeçarja humb jetën nga infarkti në Vlorë

Publikuar më: 30/7/2022, ora 13:07
vlore dallget deti 6 balle 1024x569

Po qëndronte në breg të detit, 67-vjeçarja humb jetën nga infarkti në Vlorë

Publikuar më: 30/7/2022, ora 13:07

Një 67-vjeçare ka humbur jetën në Vlorë, teksa qëndronte në breg të detit. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:20, në lagjen “Uji i Ftohtë”. Bëhet fjalë për Ilirjana Hymetin nga Tirana.

67-vjeçares dyshohet se i ka rënë infarkt dhe  për pasojë ka humbur jetën në spitalin e Vlorës.