Messi po kthehet, gol i mrekullueshëm si në kohët e arta

Publikuar më: 1/8/2022, ora 08:44

Messi po kthehet, gol i mrekullueshëm si në kohët e arta

Publikuar më: 1/8/2022, ora 08:44

Leo Messi shënoi një gol fantastik në ndeshjen PSG-Nantes, e vlefshme për Superkupën e Francës.

Argjentinasi kaloi në avantazh Parisin me një finalizim të shkëlqyer, që të kujton kohët e arta të tij te Barcelona.

PSG e fitoi takimin me rezultatin 4-0, me golat e tjerë që u shënuan nga Neymar (2) dhe Sergio Ramos.