Kamioni përplaset me makinën, ndërron jetë 27-vjeçari

Publikuar më: 4/8/2022, ora 12:01
WhatsApp Image 2022 08 04 at 12.29.20 PM

Kamioni përplaset me makinën, ndërron jetë 27-vjeçari

Publikuar më: 4/8/2022, ora 12:01

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e së enjtes. Policia e Kavajës njofton se në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, një mjet kamion, me drejtues shtetasin I. C., është përplasur me një mjet tip Benz, me drejtues 27-vjeçarin me iniciale F.M.

Si pasojë e aksidentit, ka humbur jetën drejtuesi i Benzit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.