10-vjeçari polak bie nga ballkoni i hotelit te Shkëmbi i Kavajës

Publikuar më: 8/8/2022, ora 00:16
shkembi i kavajes apartments hotel 16888602 1166x720

10-vjeçari polak bie nga ballkoni i hotelit te Shkëmbi i Kavajës

Publikuar më: 8/8/2022, ora 00:16

Policia e Durrësit thotë se rreth orës 22:50, te Shkëmbi i Kavajës, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të tretë të një hoteli, një 10-vjeçar, polak, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.